Primarul orașului Șimleu Silvaniei, Mihai Cristian Lazăr, a transmis, la manifestările prilejuite de sărbătorirea Zilei Naționale a României, un mesaj prin care a îndemnat la respectul față de înaintașii noștri.
Alcoolemie record pe drumurile din Măieriște
Polițiștii din Sărmășag au oprit la timp un adevărat pericol public pe roți, pe raza localității Măieriște. Un localnic s-a...
Citește mai mult







