Comisia de Disciplină a anunțat deciziile în cazul fotbaliștilor FCSB eliminați în derby-ul cu Universitatea Craiova. Cei trei fotbaliști ai echipei din București au fost trimiși la vestiare în finalul partidei împotriva echipei craiovene. Comisia ...
Citește mai mult


