Galeria de Artă „Ioan Sima” din Zalău s-a redeschis oficial prin tăierea panglicii, marcând un moment triplu: startul Nopții Europene a Muzeelor 2026, 75 de ani de la înființarea Muzeului Județean și 45 de ani ...
Citește mai multGaleria de Artă „Ioan Sima” din Zalău s-a redeschis oficial prin tăierea panglicii, marcând un moment triplu: startul Nopții Europene a Muzeelor 2026, 75 de ani de la înființarea Muzeului Județean și 45 de ani ...
Citește mai multSălăjeanul — Știri și informații la zi
redactia@salajeanul.ro
© 2020 Sălăjeanul. Toate drepturile rezervate.