Vicepreședintele Camerei Deputaților, Lucian Nicolae Bode, a votat la Zalău. Acesta a transmis un îndemn tuturor românilor pentru a participa într-un număr cât mai mare la vot.
Citește mai multVicepreședintele Camerei Deputaților, Lucian Nicolae Bode, a votat la Zalău. Acesta a transmis un îndemn tuturor românilor pentru a participa într-un număr cât mai mare la vot.
Citește mai multSălăjeanul — Știri și informații la zi
redactia@salajeanul.ro
© 2020 Sălăjeanul. Toate drepturile rezervate.