Candidatul independent la funcția de primar al municipiului Zalău, Teodor Bălăjel, s-a prezentat la urne alături de soția sa. Acesta a declarat că își dorește ca ziua de 4 mai să fie un nou început pentru Zalău.
Dosar de abuz împotriva minorilor, trimis în judecată
Procurorii DIICOT – Biroul Teritorial Sălaj au finalizat o anchetă complexă, dispunând trimiterea în judecată a șase persoane acuzate de...
Citește mai mult









