Președintele filialei județene Sălaj a S.O.S România și-a exprimat opțiunea de vot pentru Parlamentul României, subliniind că după votul din 1 Decembrie, așteptările sale sunt acelea de a păși cu încredere spre un viitor mai bun.
ACȚIUNE DE AMPLOARE A POLIȚIȘTILOR RUTIERI ÎN SĂLAJ
Polițiștii rutieri din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Sălaj desfășoară, în perioada 1–7 iunie, o acțiune de amploare pe toate...
Citește mai mult







