Primarul municipiului Zalău, Ionel Ciunt, a votat pentru o Românie mai bună, mai puternică, mai dezvoltată. Acesta a venit la secția de votare împreună cu soția sa. Primarul Ionel Ciunt i-a invitat pe toți cetățenii să-și exercite dreptul de vot.
Dosar de abuz împotriva minorilor, trimis în judecată
Procurorii DIICOT – Biroul Teritorial Sălaj au finalizat o anchetă complexă, dispunând trimiterea în judecată a șase persoane acuzate de...
Citește mai mult









